Перейти до вмісту

Свавілля у зв’язку з COVID-19

YouTube забанив Відео

Коронавіруса НЕМАЄ!

треба було для статистики галочку,
 тому, що хотіли
посилити карантин в місті.

Олексій Романовський:

08.06 мама звернулася на швидку зі скаргами на ознаки ГРЗ, отримала призначення чергового лікаря і її відпустили додому лікуватися. 10.06 звернулися а гір поліклініку зі скаргами, що симптоми не проходять. Поклали в інфекційні відділення на лікування. 12.06 Ананьївська ЦРЛ перевела на швидкої до Одеси в лікарню водників ,. По приїзду результат експрес-тесту був негативним і на підставі його оглядав лікар хотів повернути додому. Після прохань залишити на до обстеження, повторні аналізи і отримання нового призначення черговий лікар приймального покою дозволив. В ніч з понеділка на вівторок (15-16.06) було погіршення самопочуття перевели в реанімацію, де продовжували лікування. 15.06 був узятий повторний аналіз на ковід. 18.06 надійшов дзвінок з новиною про смерть 18.06 в 1.00 ночі через ускладнень пневмонії. Доктор патологоанатом повідомила, що отриманий негативний результат аналізу від 15. 06 на ковід, тому тіло віддадуть для поховання. І вислала фото результату на вайбер. Видали мед висновок і доповнення до нього для оформлення сведетельствует про смерть. Дозволили передати речі для проведення підготовки. 19.06 о 16.00 морг лікарні водників видали тіло для перевезення додому і подальшого поховання.

 

У підсумку:

зірвали похорон. Людей розігнали. Мусора звалили. “Зондер-команди” так і не дочекалися. Довелося опускати труну матері в могилу самому.

треба було для статистики галочку,
 тому, що хотіли
посилити карантин в місті.

Олексій Романовський:

Мама ніч провела дома.

Близько 10.00 20.06 почали збиратись люди, щоб провести маму в останню путь.

20.06 в 11.55 надійшов дзвінок з невідомого номера – представилися поліцією з вимогою скасувати похорону на підставі того що в Ананьївка ЦРЛ результат тесту на ковід позитивний, аналіз на руки нам не видали. На питання як могли допустити таку ситуацію, на основанованіі яких документів і хто буде відповідати – відповідей не дали

У підсумку, зірвали похорон. Людей розігнали. Мусора звалили. “Зондер-команди” так і не дочекалися. Довелося опускати труну матері в могилу самому.

[democracy id="4"]

Знаєш про щось схоже?

Поділись, не тримай у собі! Ми знаєм як важко боротись за правду!
Не вагайся! Нехай весь світ узнає правду!
Ми призупинили
всі наші проекти
томущо -

Україна

у
вогні !!!

Давайте українцям
допоможемо разом перемогти
московських загарбників!!!

Не зволікай! Підпишись !

W4P Mobil Menu