fbpx
Е ден на нескротлив ден!Кликни!
Најдобри понуди за соработка ICF W4P

Разновидност и вклучување

Сакате да го направите светот подобар? Здраво! Ние сме меѓународна компанија со вработени од различни средини. Ние веруваме дека колку повеќе изгледи ги земаме, толку подобро ние

МАГ-метал Александар Мојсенко модел на тенкови

МАГ-метал Александар Моисеенко

SAU GVOZDIK 2C1 Александар Мојсенко - волонтер кој помага во поправка на опремата на вооружените сили на Украина, во своето слободно време, симулира тенкови од пукана муниција. Детали за тоа

Разновидност и вклучување

Сакате да го направите светот подобар? Приклучи се сега! Ум го разубави GIF од Mindblown GIFs Здраво! Ние сме меѓународна компанија со вработени од многу различни потекла. Ние веруваме во што

Ниски очекувања?

Богдан Јаременко Ниски очекувања? Ова е точно ден пред Доналд Трамп зборуваше за средба со претседателот Путин во Хелсинки. Тој има мали очекувања за средбата, што е така

Пукање

Фудбалот е надвор од политиката?

Јуриј Бутусов: Зборот "Украина" Меѓународната фудбалска федерација ја призна како антируска политичка изјава, за која играчите треба да бидат казнети! Се надевам дека претседателот на Украина и министерот за надворешни работи ќе сторат денес

За цената на натпреварот Шпанија-Русија

Рускиот опозициски и политички експерт Константин Боровој во денешниот коментар за Гордон рече дека износот на можниот купување на резултатот од натпреварот 1 / 8 на Светското првенство меѓу Русија и Шпанија во

На "играта" на Шпанија - Русија

Пред matchemPrognoz сметка пред натпревар збунетост поддршка Шпанија - Русија за дијалози Светскиот куп натпревар 2018 Цитати FB Тоа е срам дека нормална команда, покажувајќи prekrassny фудбал

Оваа Ukr

Ова Украина во 12 години, совладале основите на кујунџиство, ковачниците загради dugouts, а соништата на брза победа, неговото име е Саша Bakhtar. Тој во 80% го прави

Албумот 2018 го направи Андреј Ермоленко

Moskow FIFA'2018

Светското првенство ФИФА'ХУМУКС во Русија - одмор на коските! YouTube го отстранува ова видео! Зборувам за публицитет и слобода на говор, ако тоа! Фејсбук

Елен за W4P

Алена за W4P (руски)

Поддршка на проектот W4PMy тука за да им помогне на Украина ... На најбогатата земја ... моќен ресурс, природни и човечки: број на талентирани и вредни луѓе неверојатни ... Но, бидејќи на глупав, корумпираните политичари vorovityh на

%d такие блоггеры, как:
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!